Apie

EKSLIBRIS.lt – nedidelė grafikos ir autorinių antspaudų studija su plačia sukurtų individualios grafikos antspaudų ir vardinių ruošinių kolekcija asmeninėms, įstaigų ar organizacijų bibliotekoms, knygų autoriams ar proginiai antpsaudai renginiams kaip Vilniaus knygų mugė, Metų knygos rinkimai, Kauno Hanza dienos ir t. t. 

Studiją 2012 m. įkūrė grafikė Jūratė Kemeklytė Bagdonienė ir kultūros istorikė Neringa Jarmalienė. Plečiantis veiklai prisijungia ir kt. profesionalūs grafikai bei dizaineriai.


Jūratė: 
„Ypatingai džiaugiuosi įgyvendinta mūsų idėja – 2013 m. pasiūlėme ir sukūrėme proginį Vilniaus knygų mugės antspaudą ir kartu su mugės organizatoriais sudarėme galimybę mugės lankytojams ir svečiams įsigytas knygas papuošti proginiu ekslibrisu. Nuo 2013 m. kiekvienais metais, atliepdami Knygų mugės temą, kuriame proginio antspaudo grafiką ir tik mugės metu žymime lankytojų ir svečių knygas. Norinčiųjų pažymėti knygas ir palikti ženklus ateičiai vis daugėja. Mūsų idėja virto tradicija“.


Neringa:
„Mylime savo veiklą, didžiuojamės sukurtais darbais ir įgyvendintais projektais, džiaugiamės puikiais užsakovų atsiliepimais. Tai mus veda pirmyn, įkvepia naujiems iššūkiams Lietuvoje ir toli už jos ribų.“

Jei turite klausimų, norite pasitarti, parašykite mums į info@ekslibris.lt