DUK

Kaip mano antspaudas bus personalizuotas?
Atlikdami užsakymą pastabų laukelyje įrašykite, kokio įrašo pageidaujate (jei neįrašėte, susisiekite su mumis po užsakymo pateikimo el. paštu info@ekslibris.lt). Per 1-2 d. d. mes paruošime maketą ir atsiųsime jums suderinimui el. paštu. Prašome pasitikrinti el. paštą ir patvirtinti maketą, kad mes galėtume tęsti užsakymo vykdymą. Į kainą įtrauktas vienas maketo koregavimas. Jei negausime jūsų patvirtinimo per savaitę, užsakymas bus automatiškai įvykdytas ir išsiųstas.

Koks tekstas tiktų personalizavimui?
Tai galėtų būti vardas, pavardė, inicialai, trumpas šūkis ir t. t. Jei nesate tikras, ar tekstas tiks, susisiekite su mumis prieš atliekant užsakymą.

Kokios medžiagos naudojamos antspaudų gamyboje?
Visi mūsų antspaudai gaminami iš aukščiausios kokybės antspaudų gumos su mūsų dizaino mediniu korpusėliu. Profesionali antspaudų guma užtikrina ypatingai kokybišką antspaudo vaizdą. Kuriant grafiką antspaudams buvo atsižvelgiama į tai, kad kiekviena smulkiausia detalė puikiai atsispaustų. Medinis korpusas pagamintas Lietuvoje ir yra ypatingai patogus naudoti spaudžiant ant popieriaus.

Ar mūsų antspaudai tinka kaip dovana?
Taip, jūs galėsite įteikti dovaną iš karto, kai tik gausite mūsų antspaudą. Visi antspaudai yra supakuoti dovaninėse dėžutėse, pridedamas autorinio antspaudo pasas. Jums tereiks pridėti asmeninį sveikinimą. Jei pageidaujate, antspaudą galime išsiųsti tiesiogiai dovanos gavėjui (tik parašykite jo adresą).

Ar prie antspaudo pridedama rašalo pagalvėlė?
Antspaudo naudojimui reikalinga rašalo pagalvėlė, kuri turi būti užakoma atskirai. Mes siūlome aukštos kokybės rašalo pagalvėles. Jas rasite kategorijoje „Rašalo pagalvėlės“. Galima pasirinkti ir rašalo spalvą. Rekomenduojame užsisakyti rašalo pagalvėlę kartu su antspaudu, kad galėtumėte išbandyti antspaudavimą iš karto, kai tik gausite prekes.

Ar galite man sukurti individualų antspaudą?
Žinoma, su malonumu. Mes sukursime antspaudo dizainą pagal jūsų poreikius. Turime didelę patirtį kuriant asmeninius, šeimos, renginių, verslo antspaudus. Kiekvienas individualus užsakymas dažniausiai pradedamas piešiniu ranka, tad galite būti tikri, kad užsakyta grafika bus unikali.

Didmeninė perkyba
Mielai aptarsime tai. Prašome susisiekti su mumis el. paštu info@ekslibris.lt

Man reikia skubaus pristatymo. Ar tai įmanoma?
Mes galime pasiūlyti skubų pristatymą. Jei užsisakysite tokią paslaugą, pristatysime prekes su DHL Express tarnyba per 2-5 d. d. visame pasaulyje.